Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji o ofercie producenta drzwi wewnętrznych drewnianych.

Oknostol jest firmą, która szczyci się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego typu elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata funkcjonowania na rynku spowodowało, iż jej fachowcy zapewniają odbiorcom wysoką jakość usług i sporządzanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale też najwyższa ergonomia, uzyskane dzięki użyciu w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz składaniu elementów stolarki otworowej pracownikami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o osiągnięcie czterech ideałów: najwyższej jakości produktów, pełnej wygody ich użytkowania, absolutnego bezpieczeństwa, a także satysfakcji konsumenta.

Oknostol – producent drzwi i okien z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobry wybór dla wymagających klientów szukających nieprzeciętnie ergonomicznych oraz trwałych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższą wygodę – wydajnie tłumią hałasy z zewnątrz oraz są doskonałą izolację cieplną, co jest istotne nie tylko zimą, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów – wyposaża się je w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich nieszablonowe, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem wytwarzane są tylko z materiałów najwyższej klasy.

Drzwi drewniane – wszechstronna obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują nieodpłatne doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w mieszkaniu, co da pewność, iż założenie drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, znakomicie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Odnosić się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale również metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]