słoik z kranikiem, słój z kranikiem

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]