Sklep z winem online – najlepsze alkohole z Polski i świata

Z pełną ofertą sklepu z winem Kraków zapoznasz się na https://www.winnica.krakow.pl.

Wino to niezrównany dodatek do eleganckich obiadów, przyjęć okolicznościowych i firmowych eventów. Rozróżnia się tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a paleta smaków, aromatów i różnica cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest bodajże największa pośród świata alkoholi.

Poszukujesz wina o wyśmienitym smaku? Kup je w sklepie z winem!

Kupując wino dla siebie lub szykując ważne przyjęcie najczęściej sięgamy po trunki sprzedawane w pobliskim markecie. Kupimy tam popularne wina w niewysokiej cenie, aczkolwiek rzadko znajdziemy tam trunków o naprawdę oryginalnym smaku. Prócz tego nierzadko podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o informacje na etykiecie, gdyż załoga sklepu na ogół nie dysponuje stosowną wiedzą, aby pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą perfekcyjnie dobrać wino pod konkretne danie bądź które poszukują nowych, niecodziennych aromatów wina, powinni zatem zaufać doświadczeniu i pasji pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Sklep z winem online – zamawiaj wino przez internet

Krakowski sklep z winem Winnica sprzedaje nie tylko pieczołowicie wybrane wino z całego świata (m.in.. ze Słowacji czy z Hiszpanii, ale także cydry, miody pitne i wina wzmacniane okowitą oraz ręcznie wytwarzane tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są też dziesięciolitrowe wina Bag in Box, które doskonale nadają się na spotkania z pokaźną ilością gości i których plusem jest dobry stosunek ceny do objętości i jakości trunku. Winnica sama importuje wina, dlatego oferowane są tu alkohole nieczęsto spotykane na lokalnym rynku. Winnica organizuje także degustacje oraz szkolenia, a na zlecenie odnajduje i sprowadza do Polski perfekcyjne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dostarczeniu solenizantowi prezentu z butelką wina.

Nasze dane:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]