Rodzaje kontenerów budowlanych

Chcesz nabyć kontenery KP? Wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy częstokroć używane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Nasze dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]