Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Jeśli chcesz kupić pastę do mycia rąk, odwiedź ten adres

Kominiarze, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy rzemieślnicy – to tylko niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Są nimi głównie wszelkiego typu sadze, oleje, smary, farby, jak również, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do udostępnienie im środków czystości umożliwiających eliminację takich pobrudzeń. Najbardziej efektywna jest w takim przypadku pasta do mycia rąk.

Pasty BHP – działanie i ich składniki?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących stosowanych na co dzień w naszych domach. Jako że jest stosowana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, musi charakteryzować się dobrymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju wzbogacają je o specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, usuwających brudzące substancje z porów skóry. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście do rąk, podobnie jak substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, by pasta zawierała dodatkowo substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta do rąk – konieczna m.in. w warsztatach samochodowych

Jak już napomknęliśmy, pasta do rąk ma zastosowanie głównie w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Bez wątpliwości przyda się też w domu – okaże się bardzo pomocna w trakcie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich przypadkach należy sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]