Papierowe serwetki – idealne dla gastronomii

Jeśli szukasz serwetek gastronomicznych, powinieneś odwiedzić ten adres

Serwetki papierowe to materiały higieniczne, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdej herbaciarni, stołówki lub dowolnego lokalu podającego pożywienie. Jakie typy serwetek są najczęściej wybierane? Co należy mieć na uwadze przy ich zakupie?

Serwetki gastronomiczne – gdzie znajdują zastosowanie

Papierowe serwetki są stosowane w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, przedszkolne i uniwersyteckie stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po bary mleczne. Te jednorazowe materiały higieniczne doskonale zastępują tradycyjne chusteczki wytworzone z materiału, a jednocześnie pozwalają zlikwidować wydatki ponoszone na ich prania oraz magazynowania. Na rynku obecne są różnego typu serwetki gastronomiczne – 1-warstwowe chusteczki do dozowników przeznaczone do stołówek samoobsługowych, a także mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie przerywają się podczas używania, dzięki czemu wspaniale spełniają swoje zadanie.

Papierowe serwetki – postaw na wysoką jakość

Chcesz wyposażyć swoją stołówkę w wytrzymałe serwetki jednorazowe? Zwróć uwagę na produkty dozowane po jednej sztuce. Pozwala to na osiągnięcie wymiernych oszczędności, zmniejszając przy tym ilość wytwarzanych śmieci. Popularne są również dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sklepach w rozmaitych kolorach – są one przeznaczone do lokali, w których niezmiernie ważne jest zachowanie dobrego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych serwetkach papierowych marki Tork, które charakteryzują się wysoką solidnością i niezwykłą wręcz chłonnością. Produkty te można nabyć zarówno w odmianie dostosowanej do standardowych dozowników na stolik (pionowych oraz poziomych), jak i dozowników do zabudowy czy na bar.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]