Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

Skieruj się tutaj, aby kupić naszyjniki celebrytki

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z otworem, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności i buntu.
Dużą zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]