Najlepsza kawa w Twoim domu – kapsułki do ekspresu

Jeśli chcesz zamówić kapsułki kawy do ekspresu, koniecznie wejdź na https://cafessima.pl

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki gorącej, smakowitej kawy, która szybko stawia na nogi i przygotowuje na następny dzień pracy. Przy dobrej kawie relaksujemy się również ze znajomymi, podjadając desery na mieście i plotkując o kolegach czy dyskutując o najnowszych wydarzeniach na świecie. Napój ten jest znany od setek lat, ale wciąż pijemy go z reguły w dwóch wersjach: z mlekiem lub bez. Dlaczego? Bowiem tak jest szybko i wygodnie.

Kapsułki z kawą jednakowo dobra jak w kafejce

Kiedy pragniemy napić się kawy z dodatkami, z rzadkich gatunków lub fantazyjnie sporządzoną udajemy się zazwyczaj do kawiarni, gdyż niewielu z nas potrafi przygotować różne napoje kawowe. Nie umiemy dobrać odpowiedniej mieszanki kawy do danego napoju, nie znamy stosunku kawy do mleka i wody, toteż nie wiemy jak zamienić espresso w doskonałe macchiato, latte czy cappuccino. Dlatego wzięta od dekad, a w Polsce faktycznie dopiero w kilku ostatnich latach, stały się kapsułki kawy do ekspresu, którą można przygotować w kilka minut w niedużych dedykowanych ekspresach. Dlaczego tak polubiliśmy kapsułki do kawy? Przede wszystkim dlatego, że posiadając ekspres na kapsułki nie trzeba martwić się o pilnowanie procesu parzenia napoju. W kapsułkach zawarta jest doskonale odmierzona porcja kawy, aromatów i ewentualnych dodatków, a naszym zadaniem jest tylko położenie kapsułki z kawą w podajniku, dodanie do ekspresu właściwej ilości wody, podsunięcie kubka bądź filiżanki o odpowiedniej pojemności i odczekanie kilkunastu sekund, aż urządzenie wykona całą pracę za nas.

Kapsułki z kawą – dobra kawa w rozsądnej cenie

Ekspresy na kapsułki z kawą nie są drogie – niewielkie modele, które zmieszczą się na blacie kuchennym, można kupić już za 250 zł. Same kapsułki do ekspresu to także nie jest duży wydatek. gdy przeliczymy koszt jednej kawy, to np. latte można przyrządzać w domu za niecałe 1,40 zł. Koszt waha się oczywiście w zależności od producenta kapsułek, ale w porównaniu z tożsamym napojem podawanym w kawiarni, jest to zazwyczaj ok 15% ceny, jaką zapłacilibyśmy na mieście. Koszt kawy w kapsułkach jest z pewnością ich ogromną zaletą. Konsumenci jednakże zastanawiają się częstokroć czy posiadając ekspres jakiejś firmy nie zostaną ograniczeni do kupna kapsułek z kawą tylko od jednego producenta. To bezpodstawne niepokoje. W tej chwili do wszystkich wziętych systemów, m.in. Tchibo Cafissimo, Nescafe Dolce Gusto czy Nespresso można zamówić kompatybilne kapsułki.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]