mydło dezynfekujące, mydło w piance

Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry chorobotwórcze bakterie i inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, aby sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie używane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Zastosowanie mydła antybakteryjnego

Mydła o cechach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez zakłady pracy, przemysł gastronomiczny czy placówki medyczne. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, przeznaczone do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które gwarantują maksymalny stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niebywale ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z 1000 ml opakowania. Mydło w piance dobrze rozprowadza się na skórze, bez problemu zmywa, a przy tym skutecznie myje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych czynników alergicznych – można je stosować często, bez narażenia się na podrażnienia. Wybrane produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest przyznawany towarom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]