słoiki hurt, hurtownia słoiki

Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że znaczna część rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której znakomicie radzą sobie małe podmioty, o ile zachęcą odbiorcę do swojego niszowego, smacznego czy też ekologicznego produktu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, aby artykuł długo zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w butelki oraz słoje ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – dlaczego to się opłaca?

Wiadomym jest, że oferty od dostawców kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, marmolady czy soki, będzie zużywać co roku nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach z reguły można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików oraz butelek. Dzięki temu też dostanie je szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiki i inne elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (świetne do rozlewania soków, wina lub piwa) i słoiczki. Transportowane są one do nabywcy na paletach zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1300, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Podmioty posiadające własne samochody dostawcze mogą też odebrać zakupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami i słoikami hurtowo można też zamówić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]