części do aut francuskich

Gdzie znaleźć części do samochodów francuskich?

Francuskie auta należą do najczęściej nabywanych przez polskich kierowców. Są doceniane przede wszystkim ze względu na sporą przystępność – zarówno jeśli chodzi o same pojazdy, jak i przeznaczone do nich części zamienne – oraz przystępną cenę. Najpopularniejszymi w naszym kraju francuskimi markami są Peugeot, Renault oraz Citroen. Sporym uznaniem pochwalić się mogą również samochody firmy Dacia, która, pomimo iż wywodzi się z Rumunii i tam właśnie zlokalizowane są jej zakłady produkcyjne, należy do koncernu Renault. Ogromna popularność tych marek w Polsce to świetny powód do tego, by powiedzieć, gdzie kupić części do samochodów francuskich.

Części do aut francuskich, które najczęściej wymieniamy

Jeśli idzie o najczęściej psujące się części do aut francuskich, na pierwszym miejscu wymienimy z pewnością płyny eksploatacyjne oraz elementy zużywające się w warunkach normalnego użytkowania. Są to przede wszystkim opony i żarówki, klocki i tarcze hamulcowe, jak również płyn hamulcowy, płyn chłodniczy oraz olej silnikowy i do skrzyni biegów. Ponadto każda marka – a wręcz każdy model – ma pewne części, które szczególnie często ulegają awariom. Mogą to być przykładowo silnik, oświetlenie, zamki, elementy układu zawieszenia, hamulce lub układ wydechowy.

Jak wygodnie i szybko nabyć części do aut francuskich?

Część usterek można usunąć na własną rękę – o ile posiadamy niezbędne umiejętności – inne natomiast wymagają odpowiedniego sprzętu, spotykanego właściwie tylko w serwisach. Bez względu o to, czy idzie o doposażenie warsztatu, czy może o zreperowanie auta, części do samochodów francuskich najlepiej zamówić przez internet, w sklepie zajmującym się sprzedażną podzespołów danej marki.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]