Gdzie kupić profesjonalne skanery 3D dla małych i dużych firm?

Potrzebujesz profesjonalnego skanera 3D? Skieruj się tu

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt znanych marek, takich jak:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery EinScan oraz FreeScan.

Skanery 3D Shining – urządzenia od autora szeregu patentów

Firma Shining 3D od ponad dekady (tj. od 2004 roku) wytwarza wysokiej jakości sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale także drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się pionierskim podejściem, jest również autorem wielu patentów – do końca 2015 r. zgłosili ich łącznie kilkaset (m.in. na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w odlewnictwie, motoryzacji, przemyśle i wielu innych gałęziach przemysłu. Domeną sprzętu Shining 3D jest redukcja kosztów produkcji, a przy tym poprawa jakości oraz zwiększenie efektywności.

Skanery 3D DOF – zalety linii Swing, Freedom i Edge

Skanery 3D marki DOF dzielą się na 3 linie:
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się kształtem (przypominają literę L), dwiema kamerami, znaczną wydajnością i prędkością pomiarów oraz łatwą obsługą. Sklep CadXpert posiada w asortymencie też skanery 3D HD – zastosowane w nich aparaty o dużej rozdzielczości umożliwiają efekt w jakości HD.
– Edge – to linia produktów charakteryzujących się szybkością i dokładnością. Aż 6 trybów skanowania do wyboru umożliwia jeszcze staranniejsze dostosowanie możliwości sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej kolekcji zapewniają wysoką precyzję skanów, a jednocześnie są skuteczne i łatwe w obsłudze. Umożliwiają skan także powierzchni o trudnym dostępie (jak np. wycisku dentystycznego), dlatego są używane w implantologii oraz dentystyce.
– Freedom – kolekcja ta jest najbardziej dokładna i najszybsza. Przy zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie dokładny. Szybka praca, prosta i wygodna obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe zalety skanerów 3D z linii Freedom.

Skaner 3D Tiger od RS SCAN dla producentów obuwia oraz rehabilitantów

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – urządzenie marki RS Scan. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Unikalną prędkością pracy – proces skanowania zajmuje nie dłużej niż 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze zapewnia znakomite odzwierciedlenie obiektów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest adresowany głównie do producentów obuwia, ortopedów i rehabilitantów. Jego dokładność w działaniu jest wykorzystywana do odwzorowywania butów, stóp i wkładek.

Skanery 3D – jaka jest ich cena?

Druk 3D i skan 3D wciąż się rozwijają, a każde kolejne zmiany skutkują wykorzystaniem coraz to nowszych technik oraz tworzyw. To sprawia, iż skanery 3D i ich cena stopniowo obniżają się. Kiedyś były to urządzenia, które posiadały tylko największe marki, współcześnie wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet średniej wielkości przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert proste modele skanerów 3D dostępne są już od 7 tysięcy złotych (np. model Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie, ważące nieco ponad 2 kilogramów, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa precyzyjnie, szybko i odwzorowuje wszelkie detale.

Skanery 3D – sklep tradycyjny lub e-sklep?

Czy wygodniej nabyć specjalistyczny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy online? Za zakupami przez internet przemawia sposobność wykonania ich o dowolnej godzinie dnia, a także nieograniczony czas, żeby dobrze zastanowić się nad wyborem urządzenia dopasowanego do potrzeb naszej firmy. Plusy zakupów stacjonarnych? Konsultacje ze rzeczoznawcami oraz sposobność obejrzenia urządzeń na żywo. Ale jedno z drugim da się połączyć – w sklepie online można wybrać wstępnie jakiś skaner, a następnie umówić się (telefonicznie, przy pomocy formularza kontaktowego bądź mailowo) na wizytę w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D lub inny sprzęt do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, w związku z tym najlepiej podjąć decyzję o jego kupnie w oparciu o fachowe wsparcie konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia szkolenie użytkowników z obsługi urządzenia, pełną obsługę posprzedażową, jak również serwis.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]