Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Chcesz kupić etykiety weselne? Skieruj się na ten adres.

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, ślub bądź urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – podziękuj znajomym i rodzinie

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką po zakończeniu zabawy. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może także przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o imionach nowożeńców, słowa podziękowania czy dacie i miejscu ślubu. Etykiety weselne można nabyć w różnych odcieniach i wzorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu imieninowym.

Ozdób domowe alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie przetwarzasz soki, wina bądź nalewki i wręczasz je kolegom czy też rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę każdej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]