drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, drzwi drewniane na wymiar

Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal świetne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy główne cechy oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają kilkanaście lat

Drewno to organiczny materiał, który należycie pielęgnowany może przetrzymać w niezmienionej kondycji nawet kilkanaście lat, a użyty jako detal aranżacji mieszkania sprawia, iż jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Nowoczesne techniki pozwalają bardzo dobrze łączyć właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym designem i znaczną funkcjonalnością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niskim stopniem rozszerzalności (czyli nie ulegają deformacji) oraz właściwą izolacją termiczną. Możliwość wykończenia ich powierzchni każdym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, iż tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu industrial, jak i mieszkaniach zaaranżowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wytworzone z dębu, sosny czy mahoniu, wersje z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi oraz mnóstwo innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale wyglądają przez długi czas.

Drzwi drewniane dla wszystkich domów

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Pragniesz założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub nieszablonowych wymiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie daje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta i przykładowo wykończyć je szybami – między innymi szkłem wypukłym, piaskowanym lub fazowanym, co wyraźnie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]