Do czego służy lonża jeździecka?

Jeśli chcesz zamówić lonżę dla konia, koniecznie wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142

Lonża jeździecka to przyrząd niezwykle często stosowany w czasie lekcji jazdy konnej oraz treningów. Jakiego rodzaju lonże jeździeckie są dostępne w sklepach? Z czego są produkowane te akcesoria i gdzie rekomenduje się ich szukać?

Lonża dla konia – rodzaje oraz jej przeznaczenie

Lonża jeździecka to właściwie długa lina, na ogół 5-8 metrowa, na której prowadzi się konia podczas nauki jazdy i ćwiczenia technik związanych z utrzymywaniem równowagi w siodle, trzymaniem wodzy, dosiadem, a także łapaniem strzemion. Konia prowadzi się po zarysie koła, zaś lonża jest stosowana do korygowania zachowania zwierzęcia. Sprzęt ten wykorzystują też artyści cyrkowi oraz zawodnicy woltyżerki do szlifowania technik i zabezpieczania wykonywanych akrobacji. Lonża przydaje się poza tym przy hipoterapii. Lonżę dla konia stosuje się też podczas treningu bez dżokeja – w takiej sytuacji używana jest do ćwiczenia młodych osobników oraz dostarczenia im adekwatnej dawki aktywności.

Lonża jeździecka – gdzie znaleźć akcesoria znanych marek?

Ogromny wachlarz akcesoriów jeździeckich znajdziesz w dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych, które sprzedają specjalistyczny ekwipunek w rozsądnych cenach. Dostarczają one profesjonalne lonże jeździeckie od znanych producentów – jak np. Kerbl, Imperial Riding czy Waldhausen. Szukasz lonży dla konia w czarnym, niebieskimlub różowym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade gwarantuje ogromny asortyment produktów, które sprostają wymaganiom nawet najwybredniejszych użytkowników. W sklepie dostępne są produkty wykonane między innymi z nylonu. Lonże wykonane są z przyjemnego w dotyku, miękkiego tworzywa i wyposażone w obrotowy zaczep.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]