Delikatesy online – usługa dla wielu grup odbiorców

Zakupy z dostawą do domu - tu poznasz korzystną ofertę.

Nie da się uniknąć nieodzowności wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrwać bez mnóstwa rzeczy, ale bez zdrowych owoców i warzyw jest to niemożliwe. Niestety często okoliczności zawodowe bądź życiowe sprawiają, że coś tak odprężającego jak sprawunki, może być czynnością problematyczną. Wówczas ratunkiem jest opcja zamówienia zakupów spożywczych online.

Zakupy spożywcze przez internet usługa dla różnorodnych grup odbiorców

Wszechobecny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilku latach korzystnie na rozwój sprzedaży online w Polsce. Z powodu ciągle zmieniającego się rynku i potrzeb odbiorców, sporo biznesów stosujących do tej pory tylko standardowe kanały sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku poszła też branża spożywcza, która zwykle sporadycznie oferowała zakupy z dostawą do zamawiającego. Obecnie z delikatesów online korzysta wiele rozmaitych grup konsumentów. To m.in. opiekunowie niemowląt, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie daje im możliwości zrobienia zakupów w porach gwarantujących dostanie w sklepie świeżych artykułów, osoby opiekujące się schorowanymi członkami rodziny, ale też osoby w podeszłym wieku, dla których codzienne wyjścia do pobliskiego marketu są znacznym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych z dostawą do domu korzysta się także z czystej wygody – to niesamowita oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport albo rozrywkę.

Delikatesy online – dostawa pod wskazany adres w 2 dni

Korzystając z zakupów spożywcze przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do mnóstwa produktów wysokiej jakości, nie tylko warzyw i owoców, ale również ryb, mięs oraz wędlin wytwarzanych tylko przez rzetelnych i sprawdzonych polskich dostawców. Co więcej sklep oferuje chrupiące, tradycyjne pieczywo wypiekane w piekarni znanej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wskazany adres w ciągu 48h, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest gratisowa dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Nasze dane:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]