Czy można kupić kompatybilne kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Sprawdź Tchibo kapsułki na http://tinyurl.com/w4b7j9s

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i pomału zdobywała sobie nowych zwolenników. Ten praktyczny proces pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości w niezwykle nieskomplikowany sposób – trzeba dodać wodę do pojemnika w ekspresie, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można delektować się świeżo parzonym napojem.

Kawy single origin z Nikaragui i Angoli – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie od jednego wytwórcy. Problem ten tyczył się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak takiej kawy jest unikatowy, ponieważ wytworzyło go wiele rozmaitych elementów, np. konkretne warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Łączenie tego rodzaju kaw z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zabija ich unikatowe nuty smakowe. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui i Kolumbii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno odczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, czekoladowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – tania każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w pensjonatach czy biurach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoka i przeważnie mieści się w widełkach 1-1,40 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli podobny napój serwowany w kafeteriach na mieście bądź na stołówkach w biurze. Przystępne ceny i nowoczesny design urządzeń na kapsułki powodują, że coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Za ich sprawą zaserwujemy gościom wysokiej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego poranka, bez obaw o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy są kompatybilne z naszym urządzeniem.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]