Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Zobacz, gdzie nabyć maskę wielokrotnego użytku.

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, na skroś przeistoczyła nasze życie oraz relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do sklepu lub kina, gdzie na ogół spotykamy większą grupę ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeśli mamy problemy z oddychaniem w typowej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa – wytrzymała i komfortowa

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z bawełny są niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z patogenami w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi plusami są wytrzymałość, komfort i nieznaczna waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z mydłem.

Maseczka z przyłbicą – dla osób w podeszłym wieku oraz astmatyków

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, jak również wygodę. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku czy aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nosić maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie drażni. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach, co na pewno uznają za atut ludzie młodzi.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]