Bluzy sportowe – przewaga nad odzieżą lifestyle

Kup bluzy Hummel.

Kto uprawia sport codziennie na pewno zauważył, iż jedynie dobrej klasy odzież sportowa pozwala na taką aktywność w zupełnym komforcie. Kompletując strój do ćwiczeń, szczególnie tych na świeżym powietrzu, jak bieganie, jazda na rolkach lub gra w tenisa, nie zapominajmy o zakupie bluz sportowych.

Bluzy sportowe – komfort i efektywne odprowadzanie wody

Modele bluz z suwakiem, kapturem i bez od dziesięcioleci są już stałym elementem codziennej odzieży. Nie zaskakują nawet w miejscach pracy, gdzie jeszcze niedawno obowiązywały ścisłe reguły odnośnie ubioru. Bluzy postrzegane są jako odzież typu casual, gdyż są komfortowe i nie ograniczają ruchów, a zastosowanie w nich grubszych materiałów sprawia, że to świetna odzież wierzchnia na wczesną jesień oraz późną wiosnę. Bluzy sportowe, aczkolwiek posiadają podobny fason, są poniekąd inne niż bluzy lifestyle. Te ostatnie najczęściej wytwarzane są w 100% z bawełny czy też bawełny z niewielką domieszką np. elastyny. Bluzy sportowe z kolei najczęściej produkowane są wyłącznie z poliestru. Jest to wyjątkowo mocna tkanina syntetyczna, która nie rozciąga się zbyt szybko i jest mniej podatna na przetarcia. Dlatego też jest wybierana do produkcji odzieży sportowej, która musi znieść duże przeciążenia działające na nią w trakcie wytężonych ćwiczeń. Oprócz tego poliester bardzo dobrze odparowuje wilgoć ze skóry, wobec tego zawodnik nie spędza kilku godzin w mokrych od potu ubraniach.

Zamawiaj bluzy sportowe wysokiej klasy – będziesz ich używać bardzo długo

Używajmy przede wszystkim ubrań cenionych marek. Bez wątpienia, musimy wtedy być gotowym na wyższy koszt takiej bluzy, ale w zamian mamy wyrób o wysokiej jakości z lepszych materiałów, który z pewnością nosić wiele miesięcy. Jeśli jakiś rodzaj bluzy sportowej ma swoje specjalne zastosowanie, nie powinno się korzystać zamiast niej ze zwykłej odzieży, przykładowo bluzy bramkarskie mają posiłkowe zabezpieczenia na łokciach ochraniające zawodnika w czasie wykonywania parad, z kolei bluzy dla biegaczy mają wyższy kołnierz chroniący przed podmuchami wiatru. Aby nie mieć wątpliwości, iż nabywamy oryginalny produkt, kupujmy w sklepach firmowych lub prowadzonych przez autoryzowanych dystrybutorów, które dysponują okazałą ofertą bluz sportowych męskich, damskich oraz dziecięcych.

Nasze dane:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]