Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Zamów baniak do wina

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]