Zalety prezentacji wirtualnego spaceru w usłudze Google Moja Firma

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji dotyczących sporządzania wirtualnego spaceru Kraków, skieruj się tu.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy czy też nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Maps – zadbaj o atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google oraz na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste technicznie. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie wykonają taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]