Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, uzyskasz na https://pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się korzystać z jego usług?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też darmowy dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Kolejnym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]