Wirtualny spacer po firmie – dobre strony

wirtualny spacer Kraków

Google Street View całkowicie zrewolucjonizowało internet. Nic więc zaskakującego, że jego potencjał jest wykorzystywany także przez przedsiębiorstwa. Za pomocą tej usługi mają możliwość pokazać potencjalnym partnerom, jak wygląda siedziba firmy – a to pozytywnie rzutuje na renomę marki. Zwykle na takie wyjście stawiają handlowcy, lokale gastronomiczne i pensjonaty. Dzięki niemu mogą przekazać innym, że warto postawić na ich usługi i – jak udowadniają badania – podobne kroki dają spodziewane rezultaty. Dlaczego więc powinniśmy zdecydować się na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – prawdziwe zyski

Na opracowanie wirtualnego spaceru po firmie dobrze postawić zwłaszcza ze względu na renomę marki – statystyki pokazują, że dobrze rzutuje to na ilość osób, które korzystają z jej usług. Marki, które to zrobią, będą poza tym lepiej widoczne w mapach Google, a po wpisaniu ich nazwy w Google, internauci zobaczą odnośnik do spaceru. To zaś widoczne jest w zwiększeniu ilości odsłon witryny, natomiast efektem tego są zwykle większe zyski.

Wirtualny spacer po firmie – komu powierzyć?

Powinniśmy wiedzieć o tym, iż Google nie zrobi fotografii naszej firmy – musimy je wykonać samemu. Wykonanie fotografii i ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wiąże się niestety z posiadaniem specjalistycznych umiejętności – najlepiej więc zlecić je fachowcom. Na szczęście, w Polsce funkcjonują już firmy, które świadczą taką pomoc.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]