Usługa cateringu świątecznego – firmowy obiad wigilijny z tradycyjnymi potrawami

Na https://lastrada.pl/catering-swiateczny/ zamówisz catering świąteczny w Krakowie.

Boże Narodzenie to czas, który spędzamy z reguły z bliskimi, jednak obiady świąteczne urządzane są również w firmach. Nieraz kadra firmy przygotowuje je swoimi siłami, samodzielnie przyrządzając bożonarodzeniowe potrawy, lecz w ogromnych przedsiębiorstwach ten sposób działania nie zawsze jest skuteczny. By więc pomóc sobie w kwestii organizacji firmowych obiadów bożonarodzeniowych, zarówno tych mniejszych, jak i tych dużych, warto skorzystać z usługi cateringu świątecznego.

Barszcz czerwony, ryby, uszka z kapustą i grzybami – o cateringu świątecznym

Oczywiście, na wigilijnym stole powinno być podanych jak najwięcej tradycyjnych świątecznych dań. To przede wszystkim dania rybne, jak chrupiący filet z łososia bądź karpia oraz zupy – obligatoryjnie barszcz czerwony i żurek, a dodatkowo również zupa rybna. Na stole nie może brakować też uszek z kapustą i grzybami, które na ogół spożywane są razem z wymienionym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby pełna bez chłodnych zakąsek, m.in. bez sałatki jarzynowej bądź ryby po grecku. Warto również zadbać o pyszny frykas na koniec obiadu. Na stół świąteczny rekomendujemy puszysty sernik, makowiec albo kutię z rodzynkami.

Kiedy zamawiać catering świąteczny?

Organizację Bożego Narodzenia w firmie warto rozpocząć z pewnym wyprzedzeniem. Powinieneś określić termin spotkania i dopasować go do planów urlopów zatrudnionych. Umożliwia to dokładne ustalenie potencjalnej liczby uczestników uroczystości, a tym samym pomoże zamówić trafną ilość porcji. Rekomendujemy skonsultować z zatrudnionymi menu i wspólnie wybrać te propozycje z katalogu firmy cateringowej, które wszystkim będą smakować. Ważne jest także to, by dowiedzieć się czy ktokolwiek z pracowników może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które używane są w ciastach, albo są w załodze firmy wegetarianie. Dla tych pracowników należy zamówić dania pasujące do ich preferencji dietetycznych. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem meny świątecznego akceptują zamówienia przez większą cześć grudnia, lecz nie należy zabierać się do w ostatniej chwili.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]