Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Parking przy lotnisku w Krakowie - z aktualną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Kluczowe atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał ogromną popularność, to szybkość, wygoda oraz możliwość dotarcia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać setki kilometrów. Tak sporą odległość najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne problemy połączone z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – leć spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swój pojazd, gdyż parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, zatem nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego pracowników

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking monitorowany przy lotnisku możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Na dodatek podróżni mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w nagłych wypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]