Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Uzyskaj więcej informacji o wirtualnym spacerze Google

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z głównych punktów reklamy marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, aby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych usług, marek bądź firm. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by prześcignąć konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, trzeba zrealizować kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma wszelkich aktualnych informacji, stosownej prezentacji firmy, dodanie estetycznych fotografii i adresu strony internetowej firmy. Jest również inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż nadal niewiele podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak mało firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, znacznie łatwiej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na stworzenie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]