wdrożenia woocommerce, sklep woocommerce

Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Masz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Czemu zaleca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularność zyskały witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada wiele atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z stosując płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszej grupie nabywców. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zamówienie między innymi za pośrednictwem PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia również analizę danych sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, użycie wyłącznie wypróbowanych, koniecznych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o promocjach oraz nowych produktach lub zamieszczać rozmaite porady i recenzje sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]