Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Dalsze informacje o pozycjonowaniu Krakow na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Popularność internetu oraz wygoda wykorzystania go do wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każda marka chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – istotna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie na niewielkim obszarze bądź wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie bądź w Poznaniu, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów używają przeważnie fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę danego miasta, jak np. “ciastkarnia kraków”, “malarz kraków” lub “sklep z elektroniką kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich podmiotów na pokazanie swojej oferty docelowym klientom, zamieszkującym dane miasto. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz projektowaniem stron www od ponad dekady. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony oraz uaktualnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]