Platforma ecommerce – załóż własny sklep internetowy

Branża e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie, a coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na założenie własnego sklepu online. Interesuje Cię oprogramowanie sklepu internetowego? Sprawdź, na co powinno się zwrócić uwagę przy wybieraniu platformy.

Oprogramowanie sklepu internetowego shopGold

Postęp nowoczesnych technologii sprawia, że uruchomienie dowolnego sklepu internetowego jest dzisiaj niezwykle łatwe. Chętnie wybieranym rozwiązaniem są specjalne platformy, np. shopGold, umożliwiające szybkie generowanie sklepów internetowych wraz z hostingiem strony. Jak to funkcjonuje? Wystarczy złożyć zamówienie i wybrać pakiet, który odpowiada indywidualnym preferencjom oraz specyfice prowadzonej działalności gospodarczej, a następnie skonfigurować sklep przy pomocy specjalnego panelu. Ostatnim etapem jest dodanie do sklepu oferowanych artykułów – i już można zacząć sprzedaż! Intuicyjna platforma e-commerce pozwala zbudować przejrzysty i funkcjonalny sklep internetowy, z którego oferty ochoczo korzystają klienci, a witryna daje zyski. Platforma zapewnia integrację sklepu z innymi systemami, a także pomoc techniczną.

Czy warto skorzystać z platformy sklepu internetowego?

Oprogramowanie shopGold dostępne jest w dwóch wersjach. Obie oferują nielimitowaną liczbę produktów, klientów oraz zamówień, a także wersję sklepu na urządzenia mobilne, dożywotnie aktualizacje sklepu, obsługę certyfikatów SSL, funkcjonalność hurtowni i kilka wersji językowych. Pakiet Standard daje dostęp do pomocy technicznej przez 3 miesiące od kupna, zaś Pakiet Comfort – przez pół roku. Wersja poszerzona ma także wariant bezpłatnej instalacji na serwerze oraz umożliwia uruchomienie do 3 sklepów na jednej licencji.