Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Masz problem z przygotowaniem projektów wnętrz Kraków? Zleć to specjaliście

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]