Opieka nad grobami

Dowiedz się, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków. Skieruj się tu.

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń albo pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności lub korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Stawki, jakie musimy opłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem około czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są także od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]