Odbiór z lotniska luksusowymi autami

Dotarliśmy do dużego miasta na spotkanie biznesowe. Jest już ciemno, a do miejsca noclegu mamy kilka kilometrów. Dotarcie tramwajem nie jest najlepszym rozwiązaniem – z uwagi na niski komfort i bezpieczeństwa. A bezpieczeństwo jest naprawdę istotne, ponieważ mamy ze sobą walizkę, a w niej mnóstwo kosztownych sprzętów. Jednak na postoju nie ma taksówek, a operatorka twierdzi, że najprędzej wyjedziemy za trzydzieści minut. Jeśli z lotniska zamierzaliśmy dojechać bezpośrednio do miejsca noclegu problem nie jest poważny, lecz jeżeli oczekuje nas partner biznesowy, potrafi to zaważyć na podpisaniu umowy. Jak uniknąć takich problemów? Rozwiązanie jest naprawdę łatwe – organizując biznesowe podróże powinniśmy wcześniej zarezerwować odbiór z lotniska. W jaki sposób to załatwić?

Odbiór z lotniska – czym jest?

Odbiór z lotniska to pomoc adresowana do szczególnie wymagających pasażerów. W przeciwieństwie do zwykłej taksówki, stawiając na odbiór z lotniska będziemy przewiezieni do hotelu luksusowym autem – na przykład Mercedesem najwyższej klasy. W takim przypadku zyskamy także pewność tego, iż kierowca będzie oczekiwał nas, gdy dolecimy na miejsce, więc niewątpliwie dotrzemy w porę na kolację z kontrahentem. Powinniśmy wspomnieć także o tym, że odbiór z lotniska możemy zamówić również dla kontrahentów przylatujących do nas.

Odbiór z lotniska w Małopolsce

Jak nietrudno się domyślić, odbiór z lotniska cieszy się szczególnym zainteresowaniem w miejscowościach z głównymi portami lotniczymi – w Łodzi, na Śląsku, w stolicy oraz Krakowie. Obszar działania firm oferujących taką usługę nie sprowadza się rzecz jasna jedynie do tych regionów – po wylądowaniu w Krakowie możemy wybrać kurs między innymi do Zakopanego czy do Częstochowy. A jeżeli musimy, możemy zagwarantować sobie transfer do mniejszych miejscowości na terenie kraju – nie tylko na południu Polski.