Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking Balice - dowiedz się co może Ci zaoferować

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]