Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Dowiedz się więcej o Kraków architekt

Biuro projektowe świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a później czynnie nadzorować rozwój prac, zaplanować renowację budynku albo zaproponować aranżację już istniejących rezydencji, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Interesują Cię nieszablonowe, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle wielu domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie ergonomiczny, a przy tym po prostu przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domków jednorodzinnych oraz aranżacji mieszkań. Wykonane realizacje obejmują m.in. kawiarnie, apartamenty na wynajem, żłobki czy obiekty rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować praktyczne i obszerne garderoby, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]