sale weselne kraków, organizacja przyjęć weselnych kraków

Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych i zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – zwróć uwagę na jego odległość od kościoła i pojemność

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, żeby mieli salę do tańca. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położony jest dom weselny oraz czy droga do niego będzie prosta. Jeśli na uroczystość zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, należy poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża baza noclegowa. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, przygotowanie menu i udekorowanie sali. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sala weselna dla młodych par z małopolski

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad stu gości. Imprezę można wyprawić również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]