Czy parking przy lotnisku to bezpieczne miejsce na pozostawienie samochodu?

Większość osób wyruszających w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym autem, lecz korzysta z taksówki albo prosi kogoś o przywiezienie. Wydaje się, iż to jest lepsze rozwiązanie, gdyż w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie zaparkować auto na czas podróży. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest pozostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, zlokalizowany jest przy lotnisku Kraków – Balice. Oferta tego miejsca przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, chcących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście wygoda, bo pozwala to przybyć na lotnisko własnym pojazdem. Nawet jeśli parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie jest to żaden problem, bo obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są od razu. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa parkowanego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje także ubezpieczenie z polisy, a więc strzeżony w ten sposób samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są również ceny atrakcyjniejsze niż można się spodziewać, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – inne udogodnienia

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać zupełnie nie obawiając się o bezpieczeństwo zaparkowanego samochodu, ponieważ jest on chroniony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny system kamer przemysłowych oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pracująca przez całą dobę. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym wygodniejszy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na rozmaite rabaty.