Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Sektor transportu wciąż się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, jak również pojawiania się coraz to nowszych rynków eksportu i importu. Z tego powodu potrzebuje też coraz to lepszych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z modernizacją procesów przewozu towarów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 30 lat odpowiada na wymogi permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej klasy, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie 3 dekady umożliwia firmie Gniotpol Trailers tworzenie nowatorskich rozwiązań na światowym poziomie, co poświadcza między innymi powodzenie strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych do transportu szczególnie trudnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronne usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym zakładzie w Malni lub w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje wykonywane są na obszarze krajów UE w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o komfort nabywców, którzy decydują się na serwis we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów spółki są dostępne w każdej chwili, co minimalizuje okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co znacznie skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Źródło zdjęcia – gniotpol-trailers.com.