Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Dowiedz się więcej o cateringu okolicznościowym - kliknij tu.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz świętować go wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Niestety jest to liczna grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też poczęstować ich smacznymi napojami i posiłkami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, jednak przy dużej liczbie gości trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Ponadto to twoja uroczystość i chcesz się nią nacieszyć, a nie służyć za kelnera albo sterczeć w kuchni. Z tego powodu przygotowanie menu na rodzinne eventy polecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – doskonale prezentujące się dania na zamówienie

Gdy wspomina się o usłudze cateringu większość osób myśli z miejsca o cateringu na wesele lub imprezach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było osobiste zaaranżowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy faktycznie ogromnej liczbie biesiadników rozważała ona możliwość skorzystania z fachowej pomocy w tym aspekcie. I rzeczywiście, przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi małych rodzinnych imprez, a często również tych większych, jeżeli nie łączyło się to z wynajmem sali. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z możliwości wynajęcia sali czy zechcemy zorganizować event we własnym mieszkaniu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce wykwintne posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa półmetków, chrzcin i komunii

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą na każde rodzinne święto (ale nie tylko!). Zawodowi kucharze bez trudu zaplanują menu współgrające z formą wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, urodzinowy bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa półmetków, komersów oraz studniówek. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę warto zdecydować się na taką, która będzie mogła dostosować menu do życzeń i budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w przyozdobieniu i ustawieniu stolików.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]