Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Usługi cateringowe Kraków - więcej o ofercie na lastrada.pl.

Kiedy planujesz ważny event firmowy lub prywatny, na który chcesz zaprosić ogromną ilość uczestników, na ogół nie będziesz mógł w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując drobne przekąski i napoje w supermarkecie – duże eventy w większości wypadków wymagają uroczystej oprawy także w sferze potraw. Wtedy nie wypada położyć na stolikach uczestników samych ciasteczek i słodkich napojów. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Jakie typy cateringu oferują profesjonalne firmy?

Firmy świadczące usługi cateringu z reguły oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na komunie, chrzty albo śluby, catering dla firm oraz catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego najczęściej różnią się m.in ceną oraz listą dań sugerowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu warto pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie komunikować własne oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera organizacja imprez przeróżnego typu to chleb powszedni, więc długoletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich zaproszonych gości.

Catering – potrawy przygotowane przez zawodowych szefów kuchni

Przygotowanie potraw choćby dla skromnej grupy gości może stać się problematycznym zadaniem, głównie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na zaplanowanie pozostałych ważnych aspektów imprezy. Daje to również możliwość poczęstowania uczestników fenomenalnymi potrawami przyrządzonymi przez zawodowych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, iż ważnym przymiotem potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich kompozycja na stole. Oprócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają też własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]