Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Zajrzyj w to miejsce i dowiedz się, kto oferuje organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są z reguły istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzty, komunie lub wesela, od lat nie są już urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę ułożyć jadłospisu, a później przygotować i podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa planowane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też pojawił się wysoki popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Urządzanie zabawy weselnej to silny stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na ustalanie listy gości, dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zamówienia odpowiedniej ilości trunków i przekąsek serwowanych podczas przyjęcia, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Obiad na weselu musi mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy bowiem oczekują tego, by stoły były wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy były smakowite i ładnie ułożone na talerzach, jak również żeby obsługa w profesjonalny sposób donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, kucharzy oraz managerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Menu wesela skomponujesz z oferty firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi regułami, zarówno w kwestii zabaw dla gości, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożone uprzednio menu oferowanych dań głównych, trunków i przekąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź uzyskać tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu przygotować jadłospis z sugerowanych dań. Wypada jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę kontrahenta podejmują się przyrządzenia indywidualnych zestawów potraw.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]