Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Catering na imprezę - usługa na miarę waszych potrzeb.

Lato obfituje w niezmiernie modne ostatnio wydarzenia na świeżym powietrzu czy pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w przeróżnych miejscowościach w Polsce organizowane są bankiety, benefisy czy konferencje. Takie eventy potrzebują należytej oprawy, której niezbywalnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – istotna jest całość oprawy

Zamówiłeś salę na event albo wybrałeś już lokalizację, gdzie wyprawisz piknik? Świetnie! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do najlepszych napojów, ciepłych potraw i przekąsek. Pamiętaj, że w przypadku istotnych wydarzeń w złym tonie jest postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i spodziewać się, iż goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy imprezy ma znaczenie – właściwe rozstawienie stolików, stosowne akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia na pewno docenią też, jeśli potrawy będą podawać im kompetentni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – zalety cateringu na imprezę

Plusem korzystania z oferty cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przyszykuje apetyczne posiłki, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy i przekąski będą dostarczone we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości podczas wydarzenia. Na życzenie klienta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną szansą, aby doświadczyć na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset gości. W czasie ustalania detali oferty podpowie ona, które zakąski, napoje oraz potrawy świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]