Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany przy Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – gdzie postawić auto?

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować auto na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking strzeżony znajdujący się niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed osobami niepowołanymi. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższym urlopie za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.