Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą opieki WordPress? Nie czekaj! Wejdź na http://tinyurl.com/yd2jdo2n

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się bardzo często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Z uwagi na fakt, że łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, używa się go dzisiaj do projektowania sklepów e-commerce i wymyślnych stron firmowych. Niemniej jednak ten CMS bywa powodem przykrych niespodzianek, w związku z tym ważną i potrzebną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu trzeba powierzyć aktualizację WordPressa specjaliście?

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bezsprzecznie aktualizowanie jej do obowiązującej wersji WordPressa. Często jednakże firmy po uruchomieniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie nowych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware czy ataki hakerów. Dodatkowo, mimo że WordPress jest całkiem nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z niechcianymi komplikacjami z należytym działaniem strony lub sklepu. Tym samym konieczne jest, aby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, warto powierzyć aktualizowanie WordPressa ekspertowi.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla freelancerów i małych i dużych firm

Oferta opieki nad stroną www to usługa adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno małych jak i większych firm, którzy troszczą się o wydajne oraz trwałe funkcjonowanie ich strony firmowej, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest także blogerom oraz freelancerom posiadającym własne strony. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta usuwanie następstw cyberataków, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także rozmaitego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]