Nienaturalne linki przychodzące – filtry od Google

Nienaturalne linki przychodzące są najistotniejszym motywem, przez który na portal internetowy może być założony filtr Google. Czy jest sposób na uniknięcie tych groźnych obostrzeń?

Strzeż się nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie przesadnej liczby odnośników kierujących internautów na naszą witrynę internetową. Manipulują one miejscem witryny w wyszukiwarce i przez to przekraczają zasady uczciwego SEO stworzone przez grupę Google. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w postaci wpisów sponsorowanych najeżonych wieloma frazami. Występuje również zjawisko kupowania linków, co skutkuje zastosowaniem filtra. Witryna jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nieuczciwe metody zostaną ujawnione, a to wiąże się ze znacznym obniżeniem jej pozycji w przeglądarce, czsem aż o 50 podstron.

Jak wykluczyć problem nienaturalnych linków przychodzących

Pamiętajmy, że jeśli na stronę zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy ubiegać się o odtworzenie dobrej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest niestety niezwykle długotrwały i nie zapewnia całkowitego sukcesu. Wyślijmy zapytanie do doświadczonej agencji SEO, jeśli chcemy zwiększyć szansę na sprawne usunięcie filtrów. Profesjonaliści błyskawicznie ustalą realną przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie renomowanym firmom.