Korty tenisowe – graj na najlepszych

Dalsze informacje o kortach tenisowych Kraków

Obiekty kryte, posiadające zewnętrzne źródło światła oraz w pełni nowoczesne stanowią komfortowe korty tenisowe. Miejsce takie musi gwarantować że adepci tenisa nie nabawią się ryzykownych urazów, na które najbardziej narażone są stawy i ścięgna. Wskazane, zwłaszcza dla zaczynających przygodę z tenisem, jest udawanie się na korty o nawierzchni ziemnej. Wówczas kiedy osiągniemy bardziej zaawansowane kompetencje możemy rozpocząć grę na trudniejszej nawierzchni.

Popraw swoją kondycję fizyczną na kotrach tenisowych

Korty tenisowe są znakomitą możliwością do spędzenia wolnego dnia w aktywny sposób. Uprawianie sportu znakomicie wpływa na odporność organizmu, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że sport ten to dyscyplina wymagająca dużej mocy mięśni, sumiennych treningów i talentu. Z pomocą obeznanego trenera z łatwością opanujemy podstawy tenisa ziemnego, chociaż pierwsze kroki na korcie mogą być ciężkie. Biorąc udział w treningach na dobrze wyposażonych kortach tenisowych, zmniejszamy ryzyko wystąpienia kontuzji. Możemy także trenować na halach zamkniętych, które przy polskich warunkach klimatycznych są niezbędne.

Korzystanie z kortów tenisowych nie musi być kosztowne

Tenis ziemny od lat uchodzi za niezwykle prestiżowy. Pamiętajmy, że jest możliwość użyczenia niezbędnych przyrządów, zwłaszcza, że sport ten nie należy rzecz jasna do niedrogich. Więc jeśli myślimy o tym, żeby grać wyłącznie amatorsko wybierajmy takie korty tenisowe, które dają możliwość wypożyczenia rakiet tenisowych dobrej jakości.

Nasze dane:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]