Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Potrzebujesz szczegółowych informacji o wyprawach w góry? Doskonale trafiłeś! Skieruj się tu.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym bezpieczne i solidnie opracowane eskapady w towarzystwie profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o znacznej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem wcielić w życie marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z partycypantami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]