Wzmacniacz szerokopasmowy – zastosowanie

Kup wzmacniacz szerokopasmowy na www.telmor.pl

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesny sprzęt wykorzystywany przez operatorów kablówek. Zostało ono stworzone w celu wzmacniania i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorników. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wysokiej jakości sygnał

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują z reguły w przedziale 50 Hz – 6 MHz. Doskonale redukują rozmaite zakłócenia emitowane najczęściej przez usługi internetowe i pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj usytuowane są w budynkach, w których mieszkają klienci. Sprzęty tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a konfiguracja sprzętu prosta. Sprzęty te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od używanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szeroko rozpowszechniony

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub wkładek JXP. Do wzmacniaczy zaimplementowano także specjalistyczną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Innowacyjne modele mają wbudowany specjalistyczny filtr zakłóceń. Znakomity koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są powszechnie stosowane i dostarczają abonentom znakomitą moc sygnału w domowych telewizorach. Niezaprzeczalnym plusem jest także energooszczędność na poziomie ok. <8W.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]