Stacja czołowa – moduły i możliwości

Jeśli potrzebujesz stacji czołowej, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Cyfrowe-stacje-czolowe

Stacja czołowa to system, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To centralny element, który skupia specjalistyczne sprzęty służące do prawidłowej transmisji sygnału telewizyjnego. Pozostałe moduły budują razem kompleksowy system antenowy. Sprawdźmy, co wchodzi w skład stacji czołowej i gdzie z reguły jest używana.

Stacja czołowa – do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego

Stacja czołowa to urządzenie stosowane w mechanizmach do odbioru telewizji kablowej – na przykład w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, szpitalach oraz przez operatorów telewizji kablowej. Przenosi ona sygnał do pojedynczych urządzeń. Specjalistyczna szafka montażowa – wyprodukowana zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego to jeden z najważniejszych komponentów wchodzących w skład stacji czołowej. Specjalne oprogramowanie ułatwia jej precyzyjną konfigurację. Do szafki można zamontować różne moduły – na przykład DTV RR4 oraz DTV DM2/4.

Stacja czołowa – transportuje połączenie do pojedynczych telewizorów

Oddzielne części składowe przeznaczone są do transmisji różnych rodzajów sygnałów, np. DVB-S/S2 i AV. Standard analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – występują awarie w transmisji dźwięku i obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą większe wydatki. Dużo komponentów wchodzących w skład stacji czołowej ma też oddzielne sloty USB, dzięki którym można wprowadzić własny content. Całościowy układ antenowy osiągamy poprzez połączenie różnych komponentów.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]