Jak działa wzmacniacz kanałowy

Jeśli chcesz zamówić wzmacniacz kanałowy, koniecznie odwiedź ten adres

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie przeznaczone do odbioru sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak opisuje sama nazwa najważniejszym zadaniem jakie spełnia jest potęgowanie i wyrównywanie sygnału. Zobaczmy na jakiej zasadzie funkcjonuje to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – potęgowanie i wyrównywanie sygnału TV

U dystrybutorów znajdziemy dużo mechanizmów, których rolą jest zwiększenie sygnału i odbiór pasm telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do zwykłych zastosowań, jak i do tych niestandardowych. Montowane są na obszarach, na których sygnał jest bardzo słaby. Sprawdzają się na przykład w miejscowościach górskich, tunelach oraz w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają też na zdalną transmisję sygnałów TV. Ich konstrukcja powoduje, że mogą być zlokalizowane na maszcie antenowym – nie straszny im deszcz i śnieg.

Wzmacniacz kanałowy – redukuje awarie pochodzące z internetu LTE

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w 4 niezależne wejścia – na przykład UHF lub w technologii SAW. Sprzęty mogą być wyposażone w technologię eliminującą awarie pochodzące z internetu bezprzewodowego. Zależnie od rodzaju urządzenia posiada również 3 lub 4 dedykowane filtry kanałowe – działające z kanałami k.21-k.60. Dostępne u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe są kompatybilne między innymi z antenami DIGIT-6DT. Urządzenia te posiadają odrębne zasilacze, a także kontrolki sygnalizacyjne.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]