Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Dystrybutor przekładni falowych - zobacz co może Ci zaoferować.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz powszechne stosowanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również silników DC wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się dużą żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane m.in. w produkcji frezarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]